o nas

Kim jesteśmy?

Aby wykorzystać swe dotychczasowe doświadczenia i zainteresowania z sektora IT oraz nowych technologii powstała firma IDR-Systems. Głównym obszarem naszego działania jest profesjonalna obsługa IT firm bazująca na wsparciu technicznym, logistycznym oraz merytorycznym mającym na celu utrzymanie ciągłości działalności operacyjnej naszych Klientów, doradztwo, instalacja i serwis systemów zabezpieczenia technicznego, wytwarzanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych, mających na celu usprawnienie procesów biznesowych naszych partnerów.

W naszych działaniach priorytetem jest czas, skuteczność i jakość działania. Systemy informatyczne, sieci czy zabezpieczenia projektowane, oferowane i instalowane przez naszą firmę to urządzenia najwyższej klasy wiodących światowych producentów takich jak:

Systemy informatyczne powierzone naszej opiece zyskują stabilność i niezawodność, sieci informatyczne są chronione zgodnie z obowiązującymi standardami, pracownicy naszych Klientów mają zapewnione ciągłe wsparcie bieżące oraz zdalne, a mienie pozostaje zabezpieczone. Dzięki tak postawionym celom z sukcesem budujemy długoterminowe relacje z naszymi Klientami, których zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Zaufali nam

O nas samych świadczą Nasi Klienci