czym się zajmujemy?

Automatyka przemysłowa

Trudno wyobrazić sobie współczesny przemysł bez obecności automatyki przemysłowej. Jest ona wykorzystywana do sterowania procesami produkcyjnymi, liniami produkcyjnymi, maszynami, robotami i innymi urządzeniami. Zapewnia także współpracę tych urządzeń, tworząc zwarte systemy. Nowoczesne maszyny wchodzące w skład linii technologicznych naszpikowane są elektroniką, której zadaniem jest nie tylko sterowanie procesami, ale także dostarczanie danych między innymi o usterkach, odrzutach, problemach z połączeniami i o szybkości pracy maszyny.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z elektryką i automatyką przemysłową. Nasza firma wykona całą instalację od podstaw oraz skonfiguruje prace maszyn potrzebnych do poprawy jakości pracy w danym przedsiębiorstwie. 

Zastosowanie automatyki

Powtarzalność jakości

Zautomatyzowana produkcja pozwala na wytworzenie masowej ilości wytworów o takiej samej jakości. Przyczynia się do wyeliminowania błędów w produkcji, które mogłyby powstać poprzez ludzką nieuwagę.

Wydajność pracy

Technologie te przyczynią się do zwiększenia wydajności. Odpowiednie oprogramowanie odpowiedzialne za sterowanie jednostkami mechanicznymi pozwoli bez udziału człowieka utrzymać pracę maszyn 24 godziny na dobę. 

Podniesienie bezpieczeństwa

Automatyka przemysłowa połączona z elektryką pozwala na zminimalizowanie czynnika ludzkiego przez co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Zakres świadczonych usług

Projekt

projektowanie od podstaw oraz rozbudowa istniejących systemów 

Montaż

przeprowadzanie pełnej instalacji

 

Konserwacja

okresowa konserwacja i przegląd

Naprawa i modernizacja systemów alarmowych

wymiana niesprawnych elementów oraz zwiększenie funkcjonalności systemu

OFERUJEMY INSTALACJE ELEKTRYCZNE MIĘDZY INNYMI DLA:

  • BIURA
  • SKLEPY
  • ZAKADY PRZEMYSŁOWE
  • SZPITALE I KLINIKI
  • HALE, MAGAZYNY
  • SZKOŁY, BUDYNKI UŻYTKU PUBLICZNEGO
  • BUDYNKI USŁUGOWE,
  • GENERALNI WYKONAWCY